Spolupracujeme s ...

 

Ing. ALENA ZEZULOVÁ

O MNĚ

Jsem Alena Zezulová, narodila jsem se na Ukrajině a v 17 letech jsem se s mými rodiči přistěhovala
do České republiky se skupinou Volyňských Čechů. Věřím, že pasivita nás nikam neposouvá a do života nic nepřináší. Všichni asi známe přísloví, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Já ale dodávám: „A také nic nezíská“.  Ač jsem původně na VŠE vystudovala obor Účetnictví a finanční řízení podniku, život tomu chtěl naštěstí jinak a já se již patnáct let pohybuji v personalistice, z toho poslední tři roky na manažerské pozici a poslední dva roky se po absolvování kurzu Celoživotní koučování věnuji koučinku a osobnímu rozvoji. Vyslechla jsem a prožila s lidmi hodně pracovních a životních příběhů, dokázala je navést k řešení životních situací nebo poradit na základě vlastních zkušeností. To mě naplňuje a tomu se chci nyní věnovat naplno.

Život máme jen jeden. Víme, kdy začal, a víme, že jednou skončí.  To, co je mezitím, si utváříme sami.  Ať už stojíte před velkým rozhodnutím nebo drobnými změnami, jsem tu pro Vás.

Další specializační odborné vzdělání

Celostní koučování – Coachingworld

Grafologie a psychologie písma

Pracovní psychodiagnostika – Thomas International

Kritické myšlení

Série školení na Restart motivace od společnosti GrowJob

Profesní působení

Od roku 2006 do roku 2018 – HR specialista (vzdělávání dospělých, nábor a výběr zaměstnanců, řešení problému v pracovně-právních záležitostech atd.)

Od roku 2018 – HR manager v nadnárodní společnosti, interní kouč pro zaměstnance

Od rok 2021 se soukromě věnuji poradenství při hledání nového zaměstnání, vč. pomoci se sepsáním životopisu nebo přípravě na pohovor.